اصول بازاریابی (جلد اول)

اصول بازاریابی (جلد اول)
از مجموعه دوجلدی (با جلد سخت)
بازاریابی سرمایه‎­گذاری بلندمدتی است که  بدون آن، امکان ایجاد نام تجاری توانمند، تصویر ذهنی مثبت،­ کسب شهرت و اعتبار­، تامین رضایت مشتریان و به طور کلی موفقیت کسبِ و کار وجود ندارد. بازاریابی فرایندی 
size: 20px; line-height: 30px;">است که به کمک آن در هر جامعه­‎ی رقابتی امکان تحقیقات، تکوین و تولید کالاو خدماتی که مشتریان واقعا خواهان آنند، قیمت­‎گذاری صحیح، توزیع اثر بخش، ­اطلاع‎­رسانی هدفمند، نظارت بر مراحل مختلف این فرایند و رقابت سالم فراهم می­شود. به کمک بازاریابی است که منابع محدود به بهترین صورت ممکن به مصارف بهینه یعنی تامین نیازهای در حال تغییر مشتریان اختصاص می­یابد.
این روزها، در جوامع رقابتی، کالا به حد کافی وجود دارد. این تعدادِ مشتریان است که اندک است! پیش­تر، بنگاه­‎ها در کمین شکار مشتری بودند و اکنون به برکت قابلیت­‎های اینترنت مشتریان به شکارچی تبدیل شده­‎اند. بنگا­ه­‎ها یکی پس از دیگری کلیکی می­‎شوند و این­ها فقط بخشی از تحولاتی است که می­‎طلبد بنگاه­ها، اگر خواهان پیشی گرفتن از رقبای خود هستند، ضمن پایبندی به استفاده از اصول بازاریابی نوین که سلامتی و  رشد روز افزون آن­ها را تضمین می­‎کند، همواره برای بهتر عمل کردن در اندیشه­‎ی­ تجدیدنظر در راهبردهای بازاریابی­ خود نیز باشند.
فیلیپ کاتلر و گری آرمسترانگ در کتاب اصول بازاریابی با ارائه­‎ی مجمو­عه‎­ای از اصول و مفاهیم علمی و نظری، موارد مطالعه‎­ی واقعی، راهکار­ها و راهبردها، داستان­ها و مثال­‎های بازاریابی و هشدارها و رهنمودها ­به ما می­‎آموزند که برای موفقیت چگونه باید­ به مشتریان فایده‎­رسانی کنیم، چگونه باید نام­‎های تجاری توانمند داشته باشیم و چگونه باید در عین احساس مسئولیت اجتماعی بازاریابی کنیم.

* ترجمه‌ی ویراست جدید کتاب اصول بازاریابی در دو شکل تک‌جلدی و دوجلدی منتشر شده است. در نسخه‌ی دوجلدی همه‌ی مطالب شامل مطالعات موردی، تصاویر، پیوست‌ها و برخی از بخش‌‌های تکمیلی انتهایی فصول نیز وجود دارد. به منظور خلاصه‌سازی، از آوردن این بخش‌ها در نسخه‌ی تک‌جلدی خودداری شده است. علاقه‌مندان می‌توانند بر حسب نیاز و هدف خود هر یک از این دو مجموعه را که مایل هستند مطالعه کنند.

 

-۱۰٪
قیمت پشت جلد
‎‎‎‎۹۰٬۰۰۰ تومان
قیمت فروش
‎‎۸۱٬۰۰۰ تومان
موضوع
سال انتشار
1395
تعداد صفحات
520
نوبت چاپ
3
قطع کتاب
رقعی
شابک
9786006465647
وزن
۱٬۵۰۰ گرم
بخش 1: بازاریابی و فرآیند بازاریابی
فصل 1: بازاریابی: مدیریت روابط سودآور با مشتری
فصل 2: شرکت و راهبرد بازاریابی: مشارکت برای ایجاد ارتباط با مشتریان

بخش 2: شناخت بازار و مصرف‌کنندگان
فصل 3: محیط بازاریابی
فصل 4: مدیریت اطلاعات بازاریابی
فصل 5: بازارهای مصرفی و رفتار خریدار مصرفی
فصل 6: بازارهای بنگاهی و رفتار خریدار بنگاهی

بخش 3: طراحی راهبرد بازاریابی مشتری‌مدار و ترکیب یکپارچه‌ی عناصر بازاریابی
فصل 7: راهبرد بازاریابی مشتری‌مدار: فایده‌رسانی به مشتریان هدف
فصل 8: کالا، خدمات و راهبرد نام‌ تجاری
فصل 9: راهبردهای تکوین و تولید کالای جدید و دوره‌ی عمر کالا
فصل 10: قیمت‌گذرای کالاها: آگاهی از فایده‌ی ناب برای مشتری