بی‎نظمی

بی‎نظمی
مدیریت و بازاریابی در عصر تلاطم
اولین گزینه‌هایی که به ذهن مدیران برای رویارویی با وضعیت نامناسب اقتصادی می‌رسد، تعدیل نیرو‌ی وسیع و گسترده، کاهش هزینه‌ها به صورت عمومی، و به ویژه کاهش هزینه‌های بازاریابی است؛ اجرای چشم‌بسته‌ی این راهکارها، مهلک‌تر از خود تلاطم و وضعیت نامطلوب اقتصادی است. مهمترین پرسشی که ذهن مدیران را به خود مشغول می‌کند این است که چه باید کرد؟ پرسشی ساده که پاسخش به این سادگی نیست و به بررسی و موشکافی و دقت بسیار زیادی نیاز دارد.

در این کتاب با ارایه‌ی نمونه‌های واقعی و بیان راهکار‌های عملی، با مجموعه‌ی مدونی از راهکارهای مدیران تیزبین برای رویارویی با تلاطم اقتصادی آشنا می‌شویم؛ همه‌ی این راهکار‌ها که حاصل تلاش نویسندگان کتاب و بررسی هزاران کسب‌وکار بزرگ و کوچک و نحوه‌ی پاسخ آنان به تلاطم است، در سامانه‌ی مدیریت بی‌نظمی گرد آمده است. «بی‌نظمی؛ راهکارهای مدیریت و بازاریابی در عصر تلاطم» می‌تواند کشتی نجات مدیران و رهبران در این دریای طوفان‌زده باشد.
کتاب حاضر نشان می‌دهد که تلاطم، هم تهدید و هم فرصت به ارمغان می‌آورد و مرز میان موفقیت و شکست در چنین وضعیتی، تنها داشتن نگاهی روشن، دوراندیش و در پیش گرفتن اقداماتی حساب‌شده است که در اینجا اساسی‌ترین آنها معرفی می‌شود. در واقع این کتاب نه درباره‌ی عبور از تلاطم، که درباره‌ی حضور در تلاطم است؛ حضور در تلاطم، اجتناب از گرداب‌های مهلک آن و بهره برداری بهینه از فرصت‌های منحصربه‌فردی که در پی دارد، رویکردهایی است که در این اثر بدان‌ها پرداخته شده است.
-۱۰٪
قیمت پشت جلد
‎‎‎‎۱۶٬۰۰۰ تومان
قیمت فروش
‎‎۱۴٬۴۰۰ تومان
مترجم
موضوع
سال انتشار
1393
تعداد صفحات
284
نوبت چاپ
1
قطع کتاب
رقعی
شابک
9786006465807
وزن
۳۵۰ گرم
فصل 1: جهان به دوره‌ی اقتصادی نوینی پا گذاشته است؛ حرکت از وضعیت عادی به وضعیت متلاطم
فصل 2: واکنش‌های نادرست مدیریت در رویارویی با تلاطم
فصل 3: مدل بی‌نظمی؛ مدیریت آسیب‌پذیری‌ها و فرصت‌ها
فصل 4: طراحی سامانه‌های مدیریت تاب‌آوری
فصل 5: طراحی سامانه‌های بازاریابی تا‌ب‌آوری؛ تغییرات عمده در تفکرات مدیران بازاریابی
فصل 6: رشد و شکوفایی در عصر تلاطم؛ دستیابی به ثبات در کسب‌و‌کار شرکت