مشتری‌مداری

مشتری‌مداری
تمرکز بر مشتریان حقیقی برای کسب مزیت راهبردی
همهی مشتریان برابر نیستند. همیشه حق با «مشتریان حقیقی» است، و بله، این دو با هم تفاوت دارند. علی‌رغم آنچه گفتههای قدیمی میگویند، همیشه حق با مشتری نیست. همهی مشتریان مستحق بهترین تلاش شما نیستند: در دنیای مشتری‌مداری، مشتریان خوب یک طرف هستند... و بقیه‌ی آدم‌ها طرف دیگر. البته نباید از این «گروهِ بقیه» غافل بود. نباید با آنها غیرمنصفانه برخورد کرد یا نیازهایشان را در نظر نگرفت.
تنها باید اولویت را روی گروه اول گذاشت تا بتوان سودآوری بلندمدت را افزایش داد.
در کتاب «مشتری‌مداری: تمرکز بر مشتریان حقیقی برای کسب مزیت راهبردی» یاد می‌گیرید که مشتری‌مداری واقعاً ارتباطی به رفتار خوب با مشتریان ندارد. مشتری‌مداری طرز فکر نیست. چیزی نیست که بتوان با کتابچه‌ی راهنما یا بیانیه‌ی رسالت شرکت آن را ترویج کرد. مشتریمداری یک راهبرد است و این راهبرد یک هدف را دنبال میکند: «سود بیشتر در بلندمدت».
پیتر فیدر در اثر پیشِ رو، به شرکتها کمک میکند دربارهی نحوهی ارتباطشان با مشتریان تجدید‌نظر کنند. او بینش و نگرشی را برای کمک به شما به‌منظور بهبود معیارهای عملکرد، توسعهی محصول، مدیریت ارتباط با مشتری و سازمان فراهم میکند که با استفاده از آن می‌توانید مستقیماً بر نیازهای مشتریان با‌ارزشتر خود تمرکز کنید و سود بلند‌مدت‌تان را افزایش دهید.
امروزه تعداد بیشتری از شرکتها به مشتریمداری نیاز دارند. شرکتها در کوتاهمدت به رقابت و در بلندمدت به پیشرفت نیاز دارند. مشتریمداری سالهاست که وجود دارد. فقط مدل آن اندکی تغییر کرده است و چنانچه خواهید دید مدلهای قدیمی، دیگر در دنیای امروز پاسخگو نیستند. مثالهای کتاب به شما در فهم بهتر مفاهیم مشتری‌مداری و مسائلی که با آن مواجه می‌شوید، کمک خواهد کرد.
در این کتاب، علاوه بر آشنا شدن با مدلهای جدید مشتریمداری، خواهید فهمید مشتری‌مداری از کجا نشأت گرفته، چگونه تغییر کرده، و چه مزایایی در این بازار متغیر دارد. مشتری‌مداری رمز موفقیت شما خواهد بود. کافی‌ست امتحانش کنید...

 

-۱۰٪
قیمت پشت جلد
‎‎‎‎۱۰٬۰۰۰ تومان
قیمت فروش
‎‎۹٬۰۰۰ تومان
نویسنده
موضوع
سال انتشار
1397
تعداد صفحات
112
نوبت چاپ
1
قطع کتاب
رقعی
شابک
9786008237518
وزن
۱۵۰ گرم
مقدمه
فصل اول: محصول‌مداری: تَرَک‌هایی در فونداسیون
فصل دوم: مشتری‌مداری: مدل جدیدی برای موفقیت
فصل سوم: ارزش ویژه‌ی مشتری: دیدگاه جدید به ارزش
فصل چهارم: ارزش طول عمر مشتری: بهای واقعی مشتریان شما
فصل پنجم: مدیریت ارتباط با مشتری: اولین قدم به سمت مشتری‌مداری
نتیجه‌گیری