همه‌ی ما عجیب‌و‌غریبیم

همه‌ی ما عجیب‌و‌غریبیم
ظهور قبایل و پایان نرمال
معنای ثروت تغییر کرده و در دنیای امروز کسی ثروتمند است که بتواند تصمیم بگیرد و بر اطرافیانش (یا به قول ست گادین، روی قبیلهاش) تأثیر بگذارد. ثروتمند بودن از نظر ست گادین، متفاوت بودن است. لازم نیست هواپیما یا کشتی اختصاصی داشته باشید تا ثروتمند شوید. کافی‌ست متفاوت و عجیبوغریب باشید.

دوران نرمال بودن به سر رسیده است. همهی ما به نوعی عجیبوغریب هستیم. برخی به صورت مادرزاد و ژنتیکی، و برخی نیز خودخواسته مسیر عجیب‌وغریب بودن را انتخاب کردهایم. اما در این کتاب صحبت دربارهی کسانی‌ست که خودشان تصمیم گرفتهاند از تودهی مردم جدا شوند و نرمال بودن را کنار بگذارند.
این کتاب درباره‌ی پایان عصر بازار انبوه است. درباره‌ی پایان سیاست‌های انبوه، تولید انبوه، خرده‌فروشی انبوه و حتی آموزش انبوه. انبوه در حال احتضار است. اگر میخواهیم در دنیای امروز به سمت موفقیتِ بیشتر پیش برویم، و اگر کسبوکاری داریم که نیازمند بهبود و توسعه است، باید بازار انبوه را فراموش کنیم و عجیبوغریبها را دریابیم. ست گادین در این کتاب به ما نشان میدهد چگونه میتوانیم با فراموش کردنِ نرمال بودن و رفتن به سمت عجیبوغریبها موفق شویم.
ست گادین نویسندهی هجده کتاب پرفروش بین‌المللی است که به بیش از 35 زبان مختلف ترجمه شد‌ه‌اند. او شیوهی تفکر مردم دربارهی بازاریابی و کار کردن را تغییر داده است. سِت در کنار نوشتن و سخنرانی، بنیان‌گذار و مدیر‌عامل شرکت «Squidoo.com» نیز هست. وبلاگ او نیز در زمره‌ی محبوب‌ترین وبلاگ‌های بازاریابی در جهان محسوب می‌شود. گادین پیش از کارش به‌عنوان نویسنده و وبلاگنویس، معاونت بازاریابی مستقیم در یاهو را نیز تجربه کرده است.
کتاب پیش رو و «قبایل» را میتوان به نوعی پیشنیاز یکدیگر دانست. اگر هنوز «قبایل» را نخواندهاید، پیشنهاد میکنم مطالعهی آن را از دست ندهید. این دو کتاب به شما کمک خواهند کرد تا بهتر دربارهی خودتان، شرکت‌تان و تعامل با اطرافیان‌تان تصمیم بگیرید. رهبری قبیله را به دست بگیرید و پیروی از تودهی مردم را فراموش کنید. بعد از خواندن این کتاب نرمال بودن را کنار بگذارید؛ عجیبغریب باشید!

 

-۱۰٪
قیمت پشت جلد
‎‎‎‎۱۴٬۰۰۰ تومان
قیمت فروش
‎‎۱۲٬۶۰۰ تومان
نویسنده
سال انتشار
1397
تعداد صفحات
104
نوبت چاپ
2
قطع کتاب
رقعی
شابک
9786008237433
وزن
۱۴۰ گرم
پیشگفتار مترجم
مقدمه: فیل بالدار
فصل 1: سرمایه‌داری، صنعت و قدرت توده (و افول اجتناب‌ناپذیر آن)
فصل 2: نیروهای چهارگانه‌ی آدم‌های عجیب‌وغریب
فصل 3: بسط تدریجی و بی‌وقفه‌ی منحنی زنگوله‌ای
ضمیمه: از این به بعد، پیش به سوی قبیله‌ها