کلاه ایمنی

کلاه ایمنی
۲۱ راه برای تبدیل شدن به بهترین هم‌تیمی
همتیمیهای بزرگ فقط بر امروزِ شما تأثیر نمی‌گذارند، آن‌ها بر تمام زندگی شما تأثیر خواهند گذاشت. برای ساختن تیمی منسجم و موفق، پیش از هر چیزی، ابتدا باید خودتان به یک هم‌تیمی عالی تبدیل شوید و پس از آن تلاش کنید دیگران را نیز به هم‌تیمی‌های بهتری تبدیل کنید.
این کتاب، بخش کوچکی از داستان زندگی پربار «جرج بویاردی» بازیکن تیم لاکراس دانشگاه کورنل است که توانسته در عمر کوتاهش تأثیری عمیق و ماندگار بر زندگی شخصی و حرفه‌ای بسیاری از اطرافیانش بگذارد.

از نظر جان گوردون، نویسنده‌ی کتاب، جرج فقط یک هم‌تیمی نبود. جرج پسر، دوست، برادر، خواهرزاده و دانشجو بود و تنها کسانی که می‌توانستند داستان کامل زندگی‌اش را بازگو کنند، خانواده و دوستانش بودند. از همین رو، این کتاب نتیجه‌ی ساعت‌ها گفت‌و‌گو و مصاحبه‌ با اطرافیان، خانواده و دوستان جرج بویاردی است تا زاویه‌های پیدا و پنهان زندگی این هم‌تیمی موفق را برای مخاطب روشن کند.
«کلاه ایمنی» داستان واقعی و فراموش‌نشدنی یک هم‌تیمی و رهبرِ فداکار، وفادار، شاد، سخت‌کوش، رقابتی و متعهد است که تأثیری ستودنی بر تیمش، هم‌تیمی‌هاش و در یک کلام بر تمام اطرافیانش گذاشته است.
این کتاب پیش از آنکه راه و روش ساختن یک تیم خوب را به شما نشان دهد، به شما نشان می‌دهد چگونه می‌توانید یک هم‌تیمی خوب برای اطرافیان‌تان باشید و این موضوع چقدر می‌تواند بر موفقیت شما و اطرافیان‌تان تأثیر بگذارد.
اما چرا کلاه ایمنی؟ کلاه ایمنی در واقع نمادی از فرهنگ پشتکار، ازخودگذشتگی و سخت‌کوشی در کار تیمی است. دقیقاً مشابه آنچه کارگران ساختمانی انجام می‌دهند و نشان‌دهنده‌ی اخلاق و تعهد کاری‌شان است.
برای اینکه دریابید چگونه کلاه ایمنی، عدد 21 و بسیاری از موارد دیگر می‌تواند مایه‌ی انسجام و موفقیت تیم‌تان شود، کتاب «کلاه ایمنی» را از دست ندهید. این کتاب حاصل تلاش تیمی است و امیدواریم الهام‌بخش شما و تیم‌تان نیز باشد.

 

-۱۰٪
قیمت پشت جلد
‎‎‎‎۱۲٬۰۰۰ تومان
قیمت فروش
‎‎۱۰٬۸۰۰ تومان
نویسنده
سال انتشار
1397
تعداد صفحات
144
نوبت چاپ
1
قطع کتاب
رقعی
شابک
9786008237730
وزن
۱۸۰ گرم