کتاب هدیه

سال‌هاست سازمان‌ها، شرکت‌ها و افراد مختلف تمایل پیدا کرده‌اند به‌جای دادن انواع هدیه‌های تکراری و غیرفرهنگی، کتاب را جایگزین کنند. کتاب هدیه‌‌ی متفاوتی است که هیچ‌گاه تکراری نمی‌شود. وقتی یک کتاب هدیه می‌دهیم سال‌ها قابل استفاده است و ده‌ها نفر آن را می‌خوانند و همیشه به‌عنوان یک سرمایه‌ی آگاهی‌بخش در کنار ماست.
این کار باعث رشد و توسعه‌ی فردی و توسعه‌ی کسب‌وکار می‌شود. ما را صبورتر، آگاه‌تر، داناتر و باانگیزه‌تر می‌کند و راه بهبود فردی و حرفه‌ای را به ما نشان می‌دهد و ما را در مسیر درست به پیش می‌برد.

برخی از مشتریان ما

گام اول

چه کتابی برای هدیه انتخاب کنیم؟

برای انتخاب کتاب باید عوامل مختلفی را مد نظر داشته باشیم. برخی از مهم‌ترین عوامل عبارت‌اند از:

پیشنهادهای ما برای علاقه‌مندان بهبود مهارت‌های مدیریتی

پیشنهادهای ما برای علاقه‌مندان به موضوعات کمی

گام دوم

چه تعدادی برای هدیه نیاز داریم؟

در این گام باید مشخص کنید که چه تعداد از عناوین موردنظرتان نیاز دارید. بدیهی است قرار گرفتن سفارش شما در بازه‌های تعدادی بالاتر مشمول تخفیف بیشتر می‌شود و از نظر هزینه‌ای برای شما به‌صرفه‌تر می‌شود.

گام سوم

هدیه‌ی خود را چگونه خاص‌تر کنیم؟ (برای 500 جلد و بیشتر)

بسته به تیراژ موردنظر، بودجه‌ی مالی‌ و مدت‌زمانی که در اختیار دارید، می‌توانید از گزینه‌های سفارشی مختلف کمک بگیرید تا تجربه‌ی مطلوب‌تر، ماندگارتر و ویژه‌تری در مخاطب‌تان ایجاد کنید.

نمونه هایی از جلد اختصاصی

نمونه هایی از مقدمه اختصاصی

گام چهارم

سفارش خود را نهایی کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از راهنمایی همکاران ما در نشر آموخته و همچنین نهایی کردن سفارش خود می‌‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

شماره تماس

031-36540827
031-36540852
031-36540424

ایمیل

info@amookhteh.ir

در اینستاگرام با نشر آموخته همراه باشید...