کتاب، هدیه‌ی نوروزی

به نوروز که نزدیک می‌شویم به فکر خرید هدیه‌های شرکتی و تبلیغاتی می‌افتیم. اولین چیزی که اکثر شرکت‌ها به سراغ آن می‌روند سررسید و خودکار است. اما اکثر ما در پایان هر سال، چندین سررسید استفاده نشده داریم که گوشه‌ای افتاده و خاک می‌خورد. مگر هر فرد سالانه به چند سررسید و خودکار نیاز دارد؟
نوروز امسال را خواندنی‎تر آغاز کنیم

کتاب هدیه‌ای که هرگز تکراری نمی‌شود

در سوی دیگر «کتاب» را داریم. کتاب هدیه‌ای است که هیچ‌گاه تکراری نمی‌شود. وقتی یک کتاب هدیه می‌دهیم سال‌ها قابل استفاده است و ده‌ها نفر آن را می‌خوانند و همیشه به‌عنوان یک سرمایه‌ی آگاهی‌بخش در کنار ماست.
کتاب‌خوانی باعث رشد و توسعه‌ی فردی می‌شود. ما را صبورتر، آگاه‌تر، داناتر و باانگیزه می‌کند و راه بهبود فردی را به ما نشان می‌دهد و ما را در مسیر درست به پیش می‌برد.
همچنین باعث توسعه‌ی کسب‌وکار ما می‌شود. هر کسب‌وکاری برای بهبود اقتصادی، فرهنگی و شغلی خود و کارکنان خود نیاز به کتاب و کتاب‌خوانی دارد.
اگر بتوانیم با هدیه‌ی نوروزی‌ امسال به رشد و توسعه‌ی اطرافیان‌مان کمک کنیم و در عین حال پیام مثبت، سازنده و آگاهی‌بخش‌ برندمان را به آن‌ها منتقل کنیم، چه انتخابی بهتر از «کتاب».
پس بیایید نوروز امسال را «خواندنی‌تر» آغاز کنیم…

چرا کتاب هدیه‌ دهیم

چرا کتاب هدیه دهیم؟

برخی از مشتریان ما

برای مشاهده و بررسی مراحل ثبت سفارش و مشاهده لیست کتاب های پیشنهادی ما برای هدیه میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر به صفحه مربوطه هدایت شوید

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش هدیه های نوروزی 1401 میتوانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

در اینستاگرام با نشر آموخته همراه باشید...